Drazí. Z plánovaných 10 dnů bylo nakonec 11. Kombinace pobytu ve tmě a půstu je velmi silná. Vracím se očištěn a s poselstvím. Bude knihou s názvem 1111 Strasti a pasti osobního rozvoje, spirituality, esoteriky a magie. Kdo by měl o tmu také zájem vřele doporučuji tmaleci.cz. Vyčištěné a ochráněné prostředí a vědomý průvodce jsou výhrou a zaručují, že budete mít na starost jen své podvědomí a ne útoky zvnějšku, jako je tomu v různých panelákových kobkách…

Luboš Vaculík

Ahoj Miro, tak jsem se dneska probral a rikal se konecne odvazim napsat zpetnou vazbu o pobytu ve tme , chystam se tenhle tok znova a uz uz ho fakt potrebuji tak jsem si na to vzpomel. Tak tady je me vypraveni. Kdyz jsem byl ve tme minuly rok, tak jsem sirikal ze dam tri dny, i cenove to bylo idealni a hlavne doba kterou jsem byl ochotnej snest abych se nebal ze se zblaznim, mym impulsem byla zvedavost ale ta pramenila nekde hloubeji.. ocista , odpocinek,hledani sebe sama.., datum jsem si vybral podle faze mesice pul napul a podle cisel, ale uz si nevzpomenu, ale bylo nekdy v zari asi jeste září. Uz v metr ujsem byl nervozni a nahle spatril reklamu v metru naktere bylo napsano: ses ready) a ja byl vklidu. Prvni tri dny jsem jen prospal. Druhy ci treti den kdyz uz jsem prestal myslet na budoucnost a minulost, si pamatuji, ze jsem videl obcas jakoby zablesky svetla a i predstavy, obliceje a tak byli zivejsi, poprve na me juklo nejake zle oko a ja si uvedomil ze jen kdyz to nejak necham sebou prostoupit nebo respektive se nebudu bat, ze to je jen projde a citil jsem se dobre. Dalsi obraz jakobych koukal z nejake propasti do ktere hazeli mrtvoly, jakoto tenkrat delali inkove jako obeti. Jedna z poslednich veci byla trochu intimejsi ale nejdulezitejsi, dalsi obraz, nevim jestlispojeny stim ci nekolik hodin po te,dostal jsem chut na sex-masturbovat, ale bylo mi to vazne blbe a nevhodne, tak sem si rek ze to musim vydrzet , no a po par chvilkach jsem si rikal ze se rozpozybuji a kdyz jsem zkousel meditovat tak nic jak jsem se asi moc snazil tak jsem si jen tak sedl na polstarek a rukama na kolenou v objeti jsem polozil hlavu a jen sedel anajednoujako bych byl velky klaster ve kterem se se z te sexualni oranzove energie kolem do kola uvnitr chramu virem vznasela vejs do celeho tela, bylo to uzasne a zive a ja citil zaplavu energie, a jak to oranzove svetlo zevnitr prosvetlovalo vsiml jsem si ze chram je zevnitr vyzdobenej a pomalovanej.
No kdyz pobyt skoncil, uvital me Mira i se svym kocourem a pak zjistil ze mu nestartuje auto a volal odtah a jen tak mi oznamil ze musim dojit po silnici, ale to vubec netrapilo, ba naopak jsem to citil jako nejlepsi variantu pristani a taky se stalo, po ceste jsem objevil vyschle jezirko plne skebli a na vrcholu kopce jsem si dal tvarohovou buchtu jako honza v pohadce, posledni asi 4kilaky mi zastavil pan, jestli chci hodit na vlak, na nadrazi jsem cekal chvilku a za chvili byl doma. No v dobrem rozpolozeni a sve sile jsem vydrzel dlouhe mesice, a ted uz se nemuzu dockat a planuji kdy se vratim a vycistim a prosvetlím. Luboš V.
Ahoj Míro,
moc děkuju ještě jednou za pobyt a péči, kterou jste mi věnovali, výrazně mi to prospělo po mnoha stránkách.
Pozdravuj Zdeňku a přeju vše dobré!
Měj se,
Jirka
Dobrý večer Mirku a Zdenko,
 
chci vám ještě jednou poděkovat za péči a za to, že jsem si mohla u vás dopřát týden pro sebe. 
Děkuju, je mi krásně. A jó budu na sobě makat. :)
 
 Děkuji.
 
Kristýna

Zdeněk Zachy Zachoval napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou –)

Nevšední zkušenost. Krásné prostředí lesa okolo, jež zpříjemnilo můj výstup ze tmy a aklimatizaci zpátky na světlo. Příjemný pan průvodce/provozovatel se svérázným smyslem pro humor, kterým mi pobyt nejednou zpestřil. Úžasný gastronomický zážitek (netroufám si odhadovat do jaké míry způsoben zostřením smyslů ve tmě a do jaké kuchařským umem pana průvodce). Příležitost podívat se blíže na své strachy, ustálené způsoby myšlení a dozvědět se něco nového o sobě, ale zároveň si i odpočinout a zpomalit své běžné životní tempo. Vnitřní klid, lepší schopnost soustředění i o něco větší bdělost se mnou zůstaly doteď – několik dní po odchodu. Děkuji a věřím, že se nejednalo o můj poslední pobyt.

Dobrý den Mirku,

 posílám zpětnou vazbu k pobytu ve tmě. Pro Vás, máte-li zájem číst, jako poděkování za podporu a inspiraci… a taky pro sebe – tím, že to píši, přichází uvědomění si i toho, co bylo tak jemné, že by to záhy v tom fofru, do kterého jsem skočila po návratu, včetně péče o půlroční mimino – jen dva dny:-), mohlo zaniknout.
I když už pár let občas přišla myšlenka na tmu, něco tomu pořád bránilo, můžu poděkovat c-19, kdy bylo omezeno cestování. Většinou mám na Velikonoce doma děti a vnuky a tentokrát -Velikonoce v klidu. A šlo to opravdu fofrem, jeden den nápad  a dialog – jeden hlas – super, to je ono, jdu do tmy, není se čeho bát, takové smíření se se životem, odpuštění… ideální podmínky, hm, týden by byl ideální a druhý hlas – jsi se zbláznila? už druhý den ti bude hrabat, co tam jako hodláš týden dělat… a podobné kecy.
A druhý den přihláška….ty dva hlasy má zřejmě každý, ale je to pár let, co si toho všímám víc… zní to sice lehce schizofrenicky, dochází to tak daleko, že když jdu třeba k zubaři, tak si řeknu: neboj zlatko, jsem s tebou, ty dva hlasy se spolu baví, samo, že to nikomu neříkám….jeden mi připadá jako hlas těla se svými emocemi a pocity a druhý hlas někoho, kdo to tělo oživuje….
Od Velikonoc do července vyplaval i záměr – odpočinek a regenerace těla, odpuštění všeho druhu včetně odpuštění sobě, a tím jakoby osvobození se od vazeb s osobami , místy……hlavně nechat jít své syny jejich cestou i s jejich sebedestrukčními sklony,možná je to jejich způsob uvolnění v tlaku života a jinak to neumí …..a taky něco jako sladit ta dvě vědomí ve mě a přivést je více k sobě….. mám pocit, že to silnější vědomí to slabší povzbuzuje, konejší a leckdy i kultivuje…..
Postoj – možné je všechno.
V den nástupu se objevil tlak na solaru – lehce vyřešeno známou větou – neboj, vždycky jsem s tebou…
První dva dny jsem hodně spala a zjišťovala, jak to mají s orientací v prostoru lidé s poškozeným zrakem…..
Pak jsem se dala do odpouštění,….. nebyl s tím téměř žádný problém…. myslela jsem, že budu bulit jako želva, ale nic, emoce na nule….. možná je to věkem a tím, že mě spousta věcí trápila dlouho, až to přešlo určitou mez a tělo prostě emoce tohoto typu prostě vyplo….. Potom jsi mi doporučil meditovat. Nic moc to nešlo, ale občas přece jen nějaká vteřina bez myšlenek byla a v tu chvíli vyskočila nějaká hooooodně stará křivda o které už jsem neměla ani tušení a když jsem si to uvědomila, samo to odešlo. Další den začly v mezerách vyskakovat hezké vzpomínky a zjistila jsem, že radost, vděčnost, spokojenost cítím. Možná i  vzpomínky by se měly nechat jít bez povšimnutí…..? Ale cítila jsem se dobře, tak jsem se občas trochu zasnila, ale věřím, že z toho profitovalo tělo, možná bylo uvolněnější a něco se i poléčilo…….mám pocit, že kára života, kterou si člověk plní minulostí, je nějaká lehčí a to podstatně….
Na to, abych si udělala jasno mezi mým duálním vědomím mi zbyl jen poslední den a to jsem byla nervózní, že prošvihnu čas k ukončení, takže jsem jim jen vytvořila pokojíček v oblasti brzlíku, jak jste říkal, že je tam duše. Je vytapetovaný tapetou se zlatavým vyzařováním. Nevidím tu barvu, ale cítím ji tak, že to je ona, co vyzařuje radost, spokojenost, vděčnost …..a časem to vyzařování možná zvětší rozsah až do okolí a jak uvnitř, tak venku……no, chtělo by to tak ještě tak den na dokončení. Možná by to i stačilo, ale upřímně, nějaký čas jsem proflákla…..
Co se týče vidění a slyšení neviditelného a neslyšitelného, šla jsem s tím, že všechno je možné, ale v záměru to nebylo. Druhá strana asi věděla, že bych se mohla leknout a zdrhnout, tak o sobě vědět nedala.
Jeden symbolický sen – myslím, že vím, co mi chtěl říct, jen jsem ještě nedešifrovala, proč se mi tam motala mamka, která už je 6 let jinde. Neměla tam sice žádnou význám roli, ale byla tam. Možná na to časem přijdu  v pokojíčku se zlatou tapetou.
Fyzické podmínky, – nic mi nechybělo, kdybych neměla x kg pod váhu, vyhovoval by mi pobyt na šťávě, vodě a melounu pro ochlazení, hlad nebyl, spíš jsem se nutila něco sníst, aby si tělo udrželo hmotnost….
Děkuji  nevím komu za příznivé počasí, tento týden bych asi nedala. Vedro bylo jenom jeden den( slabý to odvar toho, peklíčka, co tam musel být tento týden). To horko mi nevadilo, ale hlas těla mlel něco o nedostatku kyslíku, tak jsem mu slíbila, že bude-li hůř, použijeme větrák, a že může být v klidu, když to přežili všichni, přežije taky….a moje logická hlava samozřejmě nelenila a vymyslela přístroj, co vhání dovnitř vzduch chladnější než venku opravdu je, ale nějak jsem ho nezvládla virtuálně spustit….
Budoucnost?…..na pravidelné meditace to příliš nevidím, zato vidím nutnost něco jako minimeditací – vypínání hlavy – za různých podmínek, na různě dlouhou dobu, třeba jen pár minut, za chůze, ve stoje, prostě jakkoliv, kdykoliv to jen trošku bude možné…a taky uvidím, jek se to vyvine s mým posledním nedokončeným záměrem….
Závěr – pokud se člověk cítí v daném prostoru bezpečně, může být tma přívětivá a laskavá, lehce omezující, zato hodně umožňující ……ještě jednou děkuji a přeji příjemné léto,
Eva
 Mám za sebou týdenní pobyt ve tmě, naordinovala jsem si na tu dobu i půst a zjistila jsem, že je to ideální spojení. Půstuje se jedna radost. Byla jsem moooooc spokojená s průvodcem tmou Mirkem – mrzí mě, že jsme si nestihli potykat – povídání s ním po večerech mi moc pomáhalo si spoustu věcí uvědomit a posunou se zase o kousek dál za světlem. Byl takovým hnacím motorem, abych nezahálela a využila čas k práci na sobě. Za to moc děkuji, provází mě to i v těchto dnech. Maringotka mi plně vyhovovala, byla odhlučněná, tma byla fakt tmou a pojení ticha s tmou byla kombinace neskutečná. První dva dny jsem prospala – nešlo to jinak, jako bych doháněla spánkový deficit – potom den dva nic a pak mi začaly nabíhat různé vize, texty v nesmyslných kombinacích, jako by se čistil mozek. Podařilo se mi vyřešit – respektive dostala jsem radu jak na komplikovaný vztah s matkou, což mě trápilo nejvíc. První okamžiky na světle byly skoro euforické, spustil se mi smích – radost z duálního světa. Nasbírala jsem si v čisté přírodě bylinky a domů jela s krásným pocitem naplněná klidem a mírem. Zuzka

Zdar a sílu.

Ešte raz vďaka za pobyt. Cesta bola v pohode. Musel som ísť pomaly lebo som mal pocit že sa na mňa svet rúti nejak rýchlo a tiež bolo všade kopa zvery tak po Brno som šiel pomalšie. Na našej strane na Záhorí tiež kopa zveriny. Zmysly zosilnené 👌🏻 všetko mi pripadá hlasné.
Tiež zosilnene vnímam prítomný okamih. Všetko je také živšie a veselšie. Spal som včera po návrate až poobede nejaké dve hodiny a stále som bol plný energie..večer normálny spánok nejakých sedem hodín a cítim sa skvele. Veľká spokojnosť.
Díky želám.
Tomáš
Zdravím Míro,
nerad ruším takhle pozdě,  ale chtěl bych ti poděkovat za ty tři dny ve tmě. Byl to zážitek mnoha chutí a možná si u vás pobyt někdy zopakuju. Díky. Měj se. Lukáš Ševčík
Ahoj,
po pobytu se cítím příjemně, víc si užívám každou danou chvíli a činnost, kterou zrovna dělám, bez pocitu strachu a bez šílenejch scénářů v hlavě.
Děkuji Vám 🙂
s přáním příjemného dne,
Adéla
Ahoj Miro,
Diky moc za info
Jinak musim rict ze vcera se mi prihodil neskutecny zazitek. Mozek se mi najednou nabil elektrinou, podobne jako u liany, a zjevil se mi Kral Pav, vcetne jakehosi ctyrrukeho bozstva. Pote jsem videl korunu se ctyrmi drahokamy, ohromny pilir lebek v jakemsi vedickem pekle, obsidianova mesta vyrustajici z kosmickych mlhovin apod. Az mi tekly slzy dojetim.
Nic takoveho jsem necekal. Citim velky vdek a beru to jako pozvani dale pracovat.
Diky za to a tesim se na delsi pobyt než ty krátké 3 dny!
H.

Ahoj Mirku,

ještě jednou bych ti chtěl poděkovat za skvělý pobyt ve tmě a hlavně tvoji práci kolem a za všechny rady, které jsi mi dal. Poprosím tě ještě o jména těch autorů knih, jak jsme se o tom bavili. Těším se na další pobyt. Měj se pěkně a ať se ti daří na tvé cestě.
Petr
Hezký den přeji  jako by to bylo včera  když jsem otevřela byť jen po 4 denním pobytu oči a vyšla ze svatyně. Díky setkání s Vámi a pobytu jsem na počátku své nové cesty. Snažím se tělo posilovat a čistit. Od doby co jsem vystoupila ze tmy jsem nepila alkohol,  diky vaší inspirací jsem si nechala vyčistit střeva, podstoupila očistný rituál u P. na Kladně a očekávám doručení výživových doplňků. Filtrace vody, potraviny od drobných dodavatelů, kteří vyrábějí máslo, sýry a další jiné dobroty láskou, domácí strava. To vše jsem měla na dosah, ale neviděla jsem to. Každý den začínám a končím jogou a do práce chodím 2 nebo 3 dny v týdnu. Poté provádím očistný rituál. Po létech jsem se vrátila k pořádání letních táborů pro děti a vyrábím krásné věci  které si u mě objednává moje dcera. Jak jsem již řekla jsem na začátku, ale cítím a P. mi to potvrdil, že ta cesta kterou jsem se vydala je plná světla. Děkuji Bohu a mému strážci, že si mě ve tmě našel. Díky patří i Vám Mirku. B.

Ahoj Mirku,

díky že se připomínáš, pořád jsem se chystal Ti napsat, ale nějak jsem to odkládal. Určitě bych si to chtěl letos zopakovat.
Asi po dobu 3 týdnů po odjezdu jsem cítil, jako bych něco nedodělal, neukončil, pořád mě to trápilo.. pak to přešlo zase pracovním nasazením, zřejmě. Ale zapůsobilo to na mne dost a chtěl bych to jednou za čas, možná i pravidelně, opakovat.
 A mohl bych pokračovat v dalších citelných zlepšeních. 🙂
Určitě bych Ti chtěl takhle dodatečně poděkovat za provedení zajímavou zkušeností, a jak jsem psal, určitě bych si to chtěl letos zopakovat.
Michal
Milá Zdeno,
děkuji moc za zaslání receptu a děkuji za péči v mé temnotě – velmi moc mi to dalo a některé strachy vzalo.
Mějte dny v harmonii a hvězdná brána za domem, kde jsem si před odjezdem s dovolením pana Mirka pobyla je opravdu silné místo. Jakýsi urychlovač částic:)
zdravím z Pardubic
Jana

Dobrý den pane Čonka.

 Pošlete mi prosím dárkový poukaz na 7 denní tmu, strava vegetarian pro ženušku.

Byl jsem u Vás na tři noci a změnilo mi to vnímání života, Jaruška bude mít určitě stejný zážitek, spíš silnější.

Hezký den.

Richard 

Hezký večer Mirku,

Již jsem dorazil domů. Nestihl jsem se ani pořádně rozloučit a hlavně poděkovat za možnost, kterou jste mi poskytl. Byly to opravdu velice výživné a osvobozující dny. Skvělá zkušenost, kterou v budoucnu určitě rád zopakuji. Budu šířit dále a rozhodně Vás budu doporučovat. Rád bych Vás poprosil o doporučení knih o kterých jste mi vyprávěl. Tímto Vám děkuji a přeji mnoho štěstí a zdraví ve vašem životě.
PS: Jako fanoušek Jiřího Procházky, který se sním asi jen tak nesetká, bych Vás rád poprosil. Až zavítá opět k Vám do tmy, nechal jsem v maringotce na věšáku u umyvadla přívěsek z Obsidiánu. Budu rád, když mu jej dáte, ať mu přinese štěstí a čistou mysl na jeho cestě. Moc děkuji.
Petros K.

Zdravim, Mirku,

moc diky za informace, budou se hodit.
Ja jsem si pri pobytu u vas uzasne odpocinula a krasne se prospala. To byl taky primarni duvod, proc jsem k vam jela, jelikoz s dvema malymi detmi je pro me spanek a odpocinek nedostatkove zbozi. Jako bonus k tomu jsem si poresila par veci tykajicich se rodiny. Zbavila jsem se nejakych krivd, ktere jsem v sobe dlouhodobe mela, a ve tme jsem mela cas a klid vnimat i jiny pohled na vec a ty spatne ukrivdene pocity se uplne rozpustily.
Doufala jsem take v nejake napojeni na zdroj/vesmir, ale to se mi nepodarilo. Myslim, ze jsem na to nebyla jeste pripravena. Tak snad priste 😉
Nicmene jsem ze sebe mela radost, ze jsem ten tyden ve tme zvladala v pohode a i prakticke veci jako orientace v prostoru apod. sly uplne skvele.
Moc dekuji za vse a treba se zase uvidime/uslysime.
Vse dobre
Gabina

Zdravím Vás Mirku,

chtěl jsem Vám dát ještě jednou zpětnou vazbu a poděkovat za pobyt ve tmě. Hodnotím to velmi pozitivně. Myslím, že přesně toto člověk jednou za čas potřebuje, zpomalit, uvědomit si určité věci, vyklidnit se a být sám se sebou, zase si začít vážit obyčejných věcí a dostane novou energii.
Chci Vás poprosit jestli byste mi prosím tedy doporučil nějaké knížky, kterých si vážíte a o kterých si myslíte, že jsou to pravé ořechové.
Budu rád když se třeba i rozepíšete.
Děkuji a přeji příjemné dny
Martin Hort
Ahoj/dobrý den,
pobyt mi přinesl velké změny v mém životě, které úplně nevnímám. Žena si moji proměnu nemůže vynachválit. Prosila mne, abych bytostem ze „sanatoria“ poděkoval. Já mám více energie a pocit, že se můj život vydává jinou (lepší ) cestou. Moc tomu nerozumím. Cítím, že letos budu muset jít na další pobyt do tmy. Minule jsem si neodpracoval všechno. Zvláštní je, jak překvapivě pozitivně můj pobyt ve tmě přijali moji kolegové. Daří se mi dobře.
Hezký den
Pavel

 Můj první pobyt ve tmě.

Do terapie tmou můžou jít jenom blázni….to jsem si říkala ještě dva roky zpět. V životě by mě tam nikdo nedostal, bojím se malých prostorů a ještě ve tmě? No prostě nikdy.
Pak jsem se dostala na přednášku Dr. Vojáčka, kde jsem se svěřila s mým nikdy nekončícím hledáním sama sebe a přitom se stále vracejíc na startovní čáru po každém krátkodobém posunu vpřed. A tak od něj přišla jasná odpověď. Chcete-li najít sama sebe, jděte do hloubky až na dřeň a s jasným záměrem, ale sama za sebe nikoliv s terapeutem apod.
Takže jsem se odhodlala a šla do toho a rozhodně nelituji. Naopak, doporučuji terapii tmou každému, kdo má pocit že se stále po svých posunech vrací zpět na startovní čáru. Teď pár měsíců po prožitku můžu říct, že tma mi pomohla v zásadních věcech. Ta nejdůležitější je, že se mi dal do pořádku mozek po zánětu mozkových blan.
Pobyt byl v pocitu bezpečí a jistoty, Mirek byl tvrďák, ale ocenila jsem upřímnost a žádné mazání medu kolem pusy, toho si u něj opravdu cením. Péče byla skvělá a těším se, až přijdu někdy příště, že už třeba budou k jídlu i oživené ořechy či semínka 🙂

S pozdravem

Eva

Ahoj šamane 🙂

díky moc za zprávu, mám se fajn. Pokud nic jiného, tak mi po pobytu převážně ze života nějak zmizely různé malé i větší zbytečné stresy a taky se mi spí a vstává mnohem líp. Celkově mám i takhle s odstupem dojem, že mi to výrazně pomohlo a pomáhá.
Když se teď budeš stahovat do ústraní, znamená to, že na nějakou dobu utlumíš pobyty, nebo to bude probíhat stále? Dělám Ti reklamu mezi kamarády a myslím, že už by se v mém okolí pár adeptů na pobyt našlo, jen aby se k tomu rozhoupali 🙂
Měj se fajn,
Jirka
Můj první pobyt ve tmě mě lákal už dlouho, ze zvědavosti. A tak jsem se jednoho dne rozhodl, že na dovolenou pojedu sem. 
A udělal jsem dobře. Čtyři dny s výborným jídlem, čajem se kterým jsem si sedl na konec místnosti a poslouchal potok, 
až se den trochu ztišil. Děkuji za všechno. A někdy příště. Pavel

Zdravím Mirku. Děkuji za možnost neskutečného zážitku.

Rád bych tě poprosil i o kontakt na šamana.
s pozdravem Dan
Ještě jednou děkuju!
Jsem tvrdohlavá, paličatá a strašně moc za život naučená používat hlavu. Těžké to změnit za pár dnů. Jela jsme sem, abych si odpočinula, srovnala myšlenky a tak….:)
Pobyt byl jiný. Přemýšlela jsem jiným směrem, jinak…
I přes tu svou dubovou hlavu vždycky vnímám , kdo mi co říká, někde to zapisuju a pak přemýšlím, co tím chtěl básník říct. .. Mám vše uloženo. Mějte se krásně, ať se daří léčit bolavé duše v lidských tělech a ať se nesplní smutné věštecké sny. Vzhůru do budoucnosti. Katka

Ahoj Mirku ,

možná si na mě vzpomeneš, řešil jsem ve tmě víc věcí. Jde moc dobrým směrem s odstupem času.
Ještě bych ti chtěl poděkovat za podporu ve tmě a moudré rady.
Měj se moc fajn.
Petr
Dobrý den Mirku,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaše vedení při mém pobytu u Vás ve TMĚ. Pobyt jsem si užila. Neměla jsem potřebu před tím pročítat články o tom, jak to probíhá. Stačily mi informace od manžela. Cítila jsem se bezpečně a v zajímavém klidu ve chvílích, kdy jsem mohla sledovat obrazy, které se mi zjevovaly. V průběhu mi přišly zajímavé nápady. Nejzásadnější byl pro mě předposlední den, kdy jsem si uvědomila a hlavně na sobě vyzkoušela, že musím jí svou vlastní cestou a svými zkušenostmi. Krásný byl návrat zpět, kdy jsem byla překvapena, jak výrazné barvy jsem vnímala očima. Jsem vděčná i za Zdenku, byla taky moc příjemnou průvodkyní.
Pokud budete mít chvilku, budu ráda za odkazy, které osobnosti z Vašeho pohledu uvědomování si života a cesty tady na Zemi vyhledávat a sledovat. Někoho jste při našich rozhovorech jmenoval, ale bohužel jsem si jejich jména nezapamatovala.
Mějte se hezky a přeji hodně dalších klientů.Jarmila Kubíčková

Ahoj svete. Jsi nejak svetlejsi🌟..a hlasitejsi📣🎵..a urcite vic vonis.🌼😄
Nevim, jestli uz muzu do slov dat, co pro me tahle iniciace tmou znamena. Kazdopadne odjizdim ze sveho ‚doma‘ poslednich sesti dnu citlivejsi na.. no – vsechno😄
Muj cil byl si odpocinout, coz se povedlo, prosnila jsem v podstate prvni 3 dny, at uz spici ci bdici. A pak uz mi jenom zacaly chodit dary a uceni, ve forme navstev z (a do) ruznych dimenzi, vize a spoustu lasky, pochopeni i odpusteni.
Dekuju www.tmaleci.cz za vsechno!!

Dominika Pávková napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – Po 12 dnech ve tmě – Hvězdičky (5) 

Až po nějakém čase poodkrývám, co jsem zažila na přelomu roku při dvanáctidenním pobytu ve tmě. Mirek, který se o mě po celý pobyt staral, se mě ptal o čem jsem mluvila na jedné z mých přednášek. Mluvila jsem o mém záměru otevření třetího oka a vidění nadpřirozených bytostí a prohloubení mého cítění při individuální práci s energiemi při léčení. O tom, jak jsem 4 dny prospala, pak 8 dní nespala, jak chodila na záchod, sprchovala se, jedla, psala si poznámky a nedělala nic. O mém překonání velkého strachu, že mě znásilní, nebo prodá na orgány a jak je důležité zpracovat hlavu, jinak zpracuje ona nás. O tom, jak se o mě hezky staral a vařil mi. A že nejdůležitější z mého pohledu je mít hezký vztah k sobě, abychom se sebou vydrželi ve tmě. O nejintenzivnějším zážitku, když jsem přišla na světlo a viděla tu krásu okolo, ale i o tom, jakou krizi jsem prožívala dva měsíce po návratu…

David P.- 7 dní ve tmě: po 7 měsících od pobytu:

Ahoj, ve tmě jsem si uvědomil, že mám opravdu rád hory, takže letos využívám sníh na maximum  Určitě se plánuji znovu zastavit, akorát nevím jestli letos. Rád bych zkusil delší dobu než minule, takže si spíš myslím, že to vyjde příští rok.

Renata Kocúrová napsal(a) recenzi na Tmaleci.cz – terapie tmou– Hvězdičky (5)
13 min · 

Ve tmě jsem byla 4 dny a pro silnější účinek jsem měla pobyt spojený s půstem, tzn. pila jsem pouze ovocné a zeleninové šťávy.
První den se toho moc nedělo, na tmu jsem si vcelku rychle zvykla. Měla jsem stále zapojenou mysl, takže jsem velkou část dne věnovala přemýšlení, a protože jsem byla i hodně unavená, tak, když jsem zrovna nepřemýšlela, druhou velkou část dne i noci jsem prospala.
Druhý den ráno jsem se z toho nadměrného přemýšlení probudila s bolestí hlavy a nevolností u žaludku. Řekla jsem si tedy, že tento den budu pouze odpočívat a uvolním mysl. Místo toho jsem ale začala emočně prožívat a propouštět vše, co ve mě bylo nahromaděno a uzavřeno, svoje omezení, strachy a chybné vzorce chování. V noci jsem opět vyčerpáním usnula, jako když mě do vody hodí.
Třetí den už mi otrnulo a začala mi být dlouhá chvíle, tak jsem se v průběhu dne x-krát napojovala v meditaci na světlo a začala jsem mít vhledy, probliky, aha okamžiky. Kromě toho mě světlo dobíjelo o stošet.
Čtvrtý den to bylo podobné, byla jsem plná elánu, pokračovala jsem v meditacích, v nichž jsem se napojovala na světlo, a měla jsem další a další vhledy, probliky a aha okamžiky. Prožívala jsem stavy jako v Peru na ayahuasce, ale bez nutnosti jakéhokoliv požití čehokoliv.

Renata Kocúrová: 4 dny ve tmě neboli “ druhé Peru“….NEUVĚŘITELNÉ

IMG_20180601_182808

 

recenze

Eva Hírešová ( 67 let )  – 7 dní ve tmě

IMG-20240516-WA0009