Jak se s námi spojíte?

Adresa: Hodonín u Kunštátu 

E-mail: info@tmaleci.cz

Telefon: +420 702 217 322 (MUDr. Natália Blanárová)

Napište nám

Jak se k nám dostanete?

Vlakem do stanice Skalice nad Svitavou a odtud pokračování autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu (GPS navigace má vesnici uvedenou jako Hodonín – okres Blansko). Nebo vás vyzvedneme autem někde co nejblíže u stanice vlaku nebo autobusu. Skalice n. S. je přestupní uzel na trase Brno – Praha. Cesta rychlíkem z Brna trvá jen 31 minut, z Prahy pak 158 minut. Případně vlakové nádraží Letovice, Bystřice n. P.

Další variantou je cesta autobusem až do vesnice Hodonín u Kunštátu nebo jen do Kunštátu.

Autem až do vesnice Hodonín u Kunštátu. Místo parkování na našem pozemku vám bude upřesněno.

Svatyně leží mezi lesem a potokem na nádherném energetickém místě. Je propojena se živly a elementy vody, vzduchu, země a ohně. To ve městě, vesnici nebo v uvnitř domu toliko nejde. Bydlíme v domě jen asi 40 m od nejbližší maringotky, tudíž se hlavně ženy nemusí bát o bezpečí, a že by byly někde uprostřed lesa bez ochrany.

Ideální příprava na pobyt ve tmě: žádná. Nevytvářejte na sebe žádný tlak. Sem si přijedete hlavně odpočinout, dobít energetiku těla, mozek a třeba i duchovně popracovat. Je fajn mít záměr… Co chcete a pro co si do tmy jdete. S tím vám můžeme pomoci ve světech paralelních, do této reality prolnutých… Snadněji žít život, lehčeji plynout v Bytí.

Budete na silovém, léčebném místě, kde lidem pomáhají různé duchovně vyspělé bytosti, energie. Když si požádáte a v pokoře je poprosíte, mohou vás propojit s vaší duší, vyléčit vaše tělo, duši, rodové linie a spoustu další pomoci a Světla můžete načerpat. I moudrost a informace pro lepší fungování a žití v Bytí.

A když na nic z toho nevěříte, třeba se aspoň podaří během těch pár dní ve tmě stát se pokornějším člověkem a najít smysl svého života.

Na mapě

Kontakt na bývalé provozovatele

Pokud chcete kontaktovat bývalé majitele a chcete se dozvědět o jejich novém projektu Světlo léčí, můžete jim napsat na níže uvedené maily:

E-mail na Mirka: oko21@post.cz

E-mail na Zdenku: lukyka@gmail.com 

Kdo vás bude provázet?

Při vaší cestě Vás budu provázet já, Natálie, spolu s týmem zkušených terapeutů a průvodců, kteří se specializují na různé formy terapeutické práce a osobního rozvoje. Naším cílem je vytvořit pro vás bezpečný a podpůrný prostor, kde můžete prozkoumávat své vnitřní světy, léčit staré rány a nacházet nové směry.

Každý z nás má bohaté zkušenosti a individuální přístup, aby vám poskytl maximální podporu na vaší cestě k sebepoznání a naplnění. Během pobytu budeme společně pracovat na tom, abyste se cítili více propojeni se svým srdcem, duší a celým bytím.

S láskou a péčí,

Natálie a tým průvodců.