ILUSTRACE: tmaleci.cz

Strava během pobytu

Nabízíme pestrou raw, vegan, vegetarián stravu. K dispozici je i termoska s čajem z bylinek z našeho pozemku. Můžeme vám vařit i váš speciální čaj průběžně na vaše přání.

Pokud máte v plánu půst, cena za den je snížena o 150 Kč. Stravu lze v průběhu měnit a zkombinovat i s půstem: třeba 3 dny půst a 4 dny strava. A nebo přejdete z vegetarian na raw a zpět po pár dnech.

Nemějte  strach, že by jste hladověli. Jídla tady máme dost a ve tmě většina lidí méně jí ( lépe pak funguje senzitivita )  a hubne.  A zbytky jídel vyhazujeme zvířatům a ne do popelnice.

Druh stravy nám prosím sdělte nejpozději 3 dny před nástupem. Uveďte prosím i jaké potraviny, jídla nemáte rádi a my se jim budeme snažit v jídelníčku vyvarovat. Druh stravy lze však kdykoliv během pobytu měnit,  i přecházet na půst.

Při přípravě jídel nepoužíváme mikrovlnou troubu. Protože ji ani nemáme.:) Ovoce a zeleninu používáme převážně od farmářů a vlastní vypěstovanou přes sezónu.

Z kohoutků ve svatyni teče naše živá voda z vrtu 47 metrů hlubokého, plná minerálů. Každý rok děláme několikrát rozbor vody pro krajskou hygienickou stanici a oproti běžné kohoutkové vodě, je ta naše nesrovnatelně lepší. Dokonce má lepší parametry ve většině ukazatelů než komerčně prodávaná „živá“ voda.

Strava je po domluvě přinášena 1x za den v jídlonoších dopoledne. V nepravidelný čas, aby jste byli dezorientovaní a pobytová terapie měla silnější účinek. Z vlastní zkušenosti vím, že člověk v absolutní tmě ztrácí pojem času někdy už hned první den. A prohlubuje tím také kontakt se sebou samým.

Ve 4-5 miskách najdete jídlo na celý den. Nechybí lžíce, ubrousek, solnička, termoska s čajem z bylinek. Vše umístěné v bedničce, kterou si položíte na kolena, aby jste se ve tmě nepokapali.:)

Kdo vás bude provázet?

Při vaší cestě Vás budu provázet já, Natálie, spolu s týmem zkušených terapeutů a průvodců, kteří se specializují na různé formy terapeutické práce a osobního rozvoje. Naším cílem je vytvořit pro vás bezpečný a podpůrný prostor, kde můžete prozkoumávat své vnitřní světy, léčit staré rány a nacházet nové směry.

Každý z nás má bohaté zkušenosti a individuální přístup, aby vám poskytl maximální podporu na vaší cestě k sebepoznání a naplnění. Během pobytu budeme společně pracovat na tom, abyste se cítili více propojeni se svým srdcem, duší a celým bytím.

S láskou a péčí,

Natálie a tým průvodců.