ILUSTRACE: tmaleci.cz

Základní informace

Na této stránce naleznete základní informace o pobytu ve tmě, jak se na něj připravit a co si vzít s sebou. Jsou zde také některá omezení.

Provoz je celoroční. Díky izolaci, fungujeme i ve vysokých mrazech, vedrech. I v mínus 20 stupních, je vevnitř příjemných 25 plus. Záleží tedy, na kolik stupňů si nastavíte topení. Někdo má radši stupňů 20, jiný 30.:)

Vybavení svatyní

Uvnitř svatyně naleznete sociální zařízení. Sprchový kout s teplou vodou, umyvadlo, záchod a v oddělené místnosti pak ložnici s postelí a pohodlným křeslem. V ložnici najdete topení i odvětrávání. Vše bez svítících kontrolek, aby byla zachována absolutní tma. Najdete tam meditační podsedák i podložku na cvičení jógy a protahování. Kdo má rád úplné ticho, tak má připraveny špunty do uší.

Z vlastní zkušenosti víme, že člověk buď leží, spí, medituje na posteli nebo v křesle. A nebo se prochází, cvičí, sprchuje, jí, provádí osobní hygienu a tyto činnosti se střídají stále dokola. Přemýšlíte o sobe, o životě, o vztazích, rodičích. Pokud jste duchovně založení, můžete zažít zážitky v rozšířeném vědomí a aktivování 3.oka. Může se vám podařit napojit na různé „kanály“ z jemněhmotných světů. Tma má blahodárné účinky na lidský organismus. Zbavení se stresu, najití sebe sama.

Velikost svatyně – maringotky je 8 metrů na délku a necelé 3 metry na šířku. Což je výhodou na procházky po místnosti, cvičení jógy, protažení, posilování a cokoliv dalšího vás napadne.

Co si přivést sebou?

Pohodlné oblečení, ručník ( lépe 2 – pokud jedete na 7 a více dní ), kartáček na zuby a pastu. Deku nebo spacák. Špunty do uší tady máme,  ale doporučuji poslouchat šum potoka, hlasy lesa a ptáků. Uklidňují, nabíjí a očišťují. Můžete si sebou vzít nějaký hudební nástroj či talisman.

 Cukrovinky, čokolády, žvýkačky také v rámci ozdravného pobytu nenosíme a pokud je to třeba, dovezte si svou zásobu těchto pochutin.

Co si sebou nebrat?

Chemické sprchové šampóny a mýdla. Cigarety a alkohol, drogy. Jejich konzumace je ve svatyni zakázána a porušení této podmínky může být důvodem k ukončení pobytu bez náhrady.

Jak se na pobyt připravit?

Naplánujte si svůj termín.

Před nástupem informujte své blízké, rodinu, v zaměstnání.

Během terapie je třeba pro maximální účinek nerozsvítit světlo mobilu, tabletu, notebooku atd. a ideálně vše nechat vypnuté po celou dobu. Namluvte vzkaz na záznamník svého mobilu, nastavte automatickou zprávu na svůj email.

Pokud by došlo k nějaké extrémní životní situaci (třeba nehoda někoho…) může nás kontaktovat někdo z vašich blízkých na telefon uvedený v kontaktech a my vás ve svatyni hned navštívíme a vzkaz zprostředkujeme.

Po pobytu si vyhraďte ideálně 1 den volna na vrácení se do reality a srovnání se s časem.

Na času Vašeho příjezdu se domluvíme předem.

Kdo vás bude provázet?

Při vaší cestě Vás budu provázet já, Natálie, spolu s týmem zkušených terapeutů a průvodců, kteří se specializují na různé formy terapeutické práce a osobního rozvoje. Naším cílem je vytvořit pro vás bezpečný a podpůrný prostor, kde můžete prozkoumávat své vnitřní světy, léčit staré rány a nacházet nové směry.

Každý z nás má bohaté zkušenosti a individuální přístup, aby vám poskytl maximální podporu na vaší cestě k sebepoznání a naplnění. Během pobytu budeme společně pracovat na tom, abyste se cítili více propojeni se svým srdcem, duší a celým bytím.

S láskou a péčí,

Natálie a tým průvodců.