ILUSTRACE: tmaleci.cz

Kdo vás bude provázet?

Vždy jsem se ptala Boha, ať mi ukáže cestu životem.

Pamatuji si, jak jsem na koleji během studia medicíny prosila Boha, ať mi konečně pošle partnera do života. Ať žiji spokojený život, ať jsem milovaná a spokojená.

Stále jsem věnovala pozornost tomu, abych měla onen úžasný vztah, ale vůbec jsem si nevšimla, že medicína a práce lékařky mě vůbec nenaplňovala. Zažila jsem mnoho rozpadů realit ve svém životě a ten největší byl, když jsem po pěti letech v medicíně zjistila, že to není moje cesta, a začala jsem pátrat v sobě. Kdo jsem, kým jsem byla? Kam směřuji? Odkud jsem?

Modlila jsem se a prosila o ukázání cesty. Začala jsem dělat terapie, kde jsem pomáhala lidem dát se dohromady, dávat dohromady vztahy v rodině, vztahy k nim samotným, až jsem zjistila, že potřebuji jít dál. Hlouběji, hlouběji do sebe – ke spojení s Bohem, přírodou, duší. Přijmout své tělo, existenci, srdce. Napojit se na cestu srdce, až jsem se ocitla na tomto krásném místě, kde provázím lidi, ty, kteří to cítí, aby zpět zjistili, kdo jsou, aby se zpět napojili na svou cestu, srdce, na lásku nejen k sobě.

Na tomto místě si můžete nejen hluboce odpočinout a zregenerovat, ale i poznat sami sebe. Napojit se na to, kým jste a co k vám patří. Tento pobyt, pobyt ve tmě, je krokem k sobě samému. Je to čas pro vás, pro vaši bytost, duši, pro lásku k sobě v nádherné přírodě, která zde léčí. Ve tmě, která léčí.

Chcete si dopřát čas pro sebe? Pojďte na cestu a rezervujte si pobyt, kde dáte sami sebe konečně na první místo.

S láskou k vnitřnímu světu, Natálie.

Kdo vás bude provázet?

Při vaší cestě Vás budu provázet já, Natálie, spolu s týmem zkušených terapeutů a průvodců, kteří se specializují na různé formy terapeutické práce a osobního rozvoje. Naším cílem je vytvořit pro vás bezpečný a podpůrný prostor, kde můžete prozkoumávat své vnitřní světy, léčit staré rány a nacházet nové směry.

Každý z nás má bohaté zkušenosti a individuální přístup, aby vám poskytl maximální podporu na vaší cestě k sebepoznání a naplnění. Během pobytu budeme společně pracovat na tom, abyste se cítili více propojeni se svým srdcem, duší a celým bytím.

S láskou a péčí,

Natálie a tým průvodců.